VÝDEJNÍ MÍSTO FUNGUJE Po-Pá 9:00-17:00, So 9:00-12:00. Brněnská 2424/53, Žďár nad Sázavou

IS645BG VARNÁ DESKA IND. GORENJE

6 hodnocení
Značka: GORENJE
ZDARMAZDARMA
IS645BG VARNÁ DESKA IND. GORENJE
11 990 Kč 11 990 Kč / 1 ks
Skladem (2 KS)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indukční deska řada Advanced

4 indukční varné zóny Vlevo vpředu: Ø 21×19 cm, 2.1/3 kW, Vpravo vpředu: Indukční varná zóna ø 16 cm, 1.4/1.85 kW, Vlevo vzadu: Ø 21×19 cm, 2.1/3 kW, Vpravo vzadu: Indukční varná zóna ø 21 cm, 2.3/3 kW

Broušené hrany s vodící drážkou na ovládacím panelu - Drážka je speciálním a jedinečným prvkem, který vede a přirozeně omezuje pohyb prstu při posouvání po ovládacím panelu. Přidává varné desce estetický prvek a výsledkem je úžasně navržená varná deska, která podporuje snadné, rychlé a intuitivní používání.
typ ovládání - SliderTouch - ovládání výkonu pohybem prstu

AREAFLEX - propojení varných zón
Dvě vertikální varné zóny lze propojit do jedné, čímž vznikne jedna velká varná plocha. Umožňuje rovnoměrné vaření nebo grilování pokrmů ve větších hrncích a pánvích.
StepZone - individuální nastavení úrovně výkonu pro každou propojenou AreaFlex zónu

SliderTouch - ovládání výkonu pohybem prstu
Ovládání vaší varné desky nikdy nebylo jednodušší. Jednoduchým dotykem na ovládací panel a pohybem prstu po něm můžete nastavit a ovládat úroveň výkonu na vyznačené ploše. Ergonomická poloha vodicí drážky na ovládacím panelu spojena se zvýšenou citlivostí vám dává naprostou kontrolu nad procesem vaření.

IQ programy - automatické programy vaření
- IQboil - Z hrnce neunikne ani kapka - Skvělá volba pro přípravu jídel, které potřebují velké množství vody, jako například polévky či těstoviny. Funkce IQboil rychle přivede obsah hrnce do varu a pak teplotu varu udržuje
- IQgrill - Cesta k dokonalému steaku - Funkce IQgrill činí grilování napínavě jednoduchým, dokonce i s velmi malým nebo žádným olejem. Nabízí čtyři úrovně propečení a zabraňuje tomu, aby se jídlo spálilo. Jednoduchá cesta k nejchutnějšímu a nejzdravějšímu rožnění, jaké existuje.
- IQsimmer - Neuvěřitelně snadné dlouhé vaření - Automatický program IQsimmer nabízí jednoduchý způsob přípravy pokrmů, které vyžadují delší dobu vaření, s pomalým ohříváním nebo vařením na nižší, konstantní teplotě. Ideální pro vaření pokrmů, jako například guláš.

StayWarm - Pokrm zůstane stále teplý
Funkce StayWarm udržuje stabilní teplotu zóny 70 ˚C, takže hotová jídla si tak uchovají teplotu a svou původní chuť, dokud je nebudete servírovat.

SoftMelt - šetrně rozpustí čokoládu nebo máslo při konstantní teplotě 42 °C, díky čemuž se vytvoří dokonalé podmínky pro rozpouštění bez spálení. Tuto funkci lze použít i pro šetrné rozmrazování.

Časovač - Odpočítavací časovač můžete nastavit až na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když je jídlo hotové, zazní pípnutí.
Kuchyňská minutka - Funkce navržená tak, aby pomáhala při načasování přípravy vajec, čaje, nudlí nebo čehokoli jiného. Tato funkce není propojena s varnými zónami, funguje nezávisle. Nastavte čas, a když vyprší, upozorní vás speciální zvukové znamení. Již žádné rozvařené těstoviny, nechtěná vejce uvařená natvrdo nebo čajové sáčky zapomenuté v šálku.
Funkce dětského zámku ChildLock Pro - určena speciálně pro rodiny s malými dětmi. Nechat děti v kuchyni bez dozoru nebylo nikdy bezpečnější, protože tato funkce jim brání varnou desku zapnout. U pokročilejších modelů lze tuto funkci aktivovat v režimu uživatelských nastavení, který automaticky varnou desku uzamkne při každém vypnutí. Jinak lze varnou desku uzamknout stisknutím symbolu.
Ukazatel zbytkového tepla

Rozměry (šxvxh): 60 × 5,4 × 52,5 cm
Rozměry pro zabudování (šxvxh) (min-max): 56-56,2 × 7 × 49,5 cm
Hmotnost: 8,7 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné indukční varné desky
Záruka: 24
Hmotnost: 9.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×