VÝDEJNÍ MÍSTO FUNGUJE Po-Pá 9:00-17:00, So 9:00-12:00. Brněnská 2424/53, Žďár nad Sázavou

SAMSUNG WD90T984ASH/S7

Tip
1 hodnocení
Značka: Samsung
ZDARMAZDARMA
SAMSUNG WD90T984ASH/S7
32 990 Kč 32 990 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Předem plněná chytrá parní pračka se sušičkou Samsung WD90T984ASH/S7 QuickDrive má kapacitu bubnu pro praní 9 kg prádla a pro sušení 6 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min při hlučnosti (díky QDrive motoru) 74 dB, pro praní 52 dB a pro sušení 62 dB. Samsung WD90T984ASH/S7 můžete ovládat i na dálku, pomocí mobilního zařízení a také navíc diagnostikovat problémy pomocí aplikace Smart Check.

Detailní informace

Detailní popis produktu

QuickDrive parní pračka se sušičkou

Náplň prádla praní 9 kg
Náplň prádla sušení 6 kg
Energetická třída praní se sušením E
Spotřeba 100 cyklů se sušením : 377 kWh
Spotřeba vody praní se sušením : 90 l cyklus
Energetická třída praní A
Spotřeba 100 cyklů praní : 49 kWh
Spotřeba vody na praní : 50 l cyklus
Maximální otáčky na odstřeďování 1400 ot/min
Hlučnost 72 dB

QuickDrive - 2 motory uspoří až 50% času a 20% energie - Pokud je aktivována funkce QuickDrive™, sníží se doba praní až o 50 %*. Dynamická rotace bubnu a dodatečné dávky vody v rámci technologie Q-Bubble™ vytvářejí bohatší a silnější bubliny, takže prací prostředek rychleji pronikne do látky a pere ji šetrně a rychle.

AI Wash - automatické dávkování prášku včetně úpravy praní - AI Wash používá 4 typy senzorů pro snímání hmotnosti prádla a na výpočet optimálního množství vody a pracího prostředku. Senzor zakalení monitoruje úroveň znečištění a v případě potřeby přidává více pracího prostředku nebo prodlouží čas oplachování.

Technologie Eco Bubble™ - zajišťuje výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. *Prací prostředek se promění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž chrání tkaninu a šetří energii.

Add Wash - inovativní dvířka Add Wash umožňují přidat prádlo a čisticí prostředky i po spuštění cyklu. Dvířka lze také využít na odstředění nebo opláchnutí tkanin praných v ruce.

Technologie Air Wash - dezinfikuje vaše oblečení a zbavuje ho zápachu, takže vždy voní svěže. Nepříjemné pachy a 99,9 % bakterií jsou odstraňovány obyčejným horkým vzduchem. Vyvářka ani drahé a potenciálně škodlivé chemikálie již nejsou potřeba.

Super Speed - Program Super Speed ##umyje várku prádla za pouhých 39 minut*. QuickDrive™ šetří čas dynamickým pohybem oblečení, zatímco Eco Bubble™ zajišťuje silné čištění. Pomocí Speed Spray se zkracuje doba máchání a zrychluje rychlost odstřeďování.

Cyklus Hygiene Steam - zvyšuje kvalitu praní, a to bez předpírky. Vypouští ze dna bubnu páru, která prostoupí každý kousek oblečení a odstraňuje uchycené nečistoty, 99,9 % bakterií* a alergenů

Technologie digitálního invertoru využívá silné magnety, jež zajišťují tišší* chod a vyšší výkon, ale zároveň spotřebovává méně energie než univerzální motor. Díky tomu, že nevyužívá kartáče, nabízí vynikající odolnost** – kterou navíc kryje 10letá záruka.

Drum Clean + Udržujte dvířka a vnitřek pračky hygienicky čisté. Drum Clean + odstraní z bubnu nečistoty a 99,9 % bakterií způsobujících zápach* bez drahého pracího prostředku. Silný vodní proud a rychlé odstřeďování odstraní také špínu z těsnění dveří a zároveň vás upozorní, když bude potřeba vyčistit

Funkce Bubble Soak - pomáhá odstranit celou řadu odolných skvrn, jako jsou krev, čaj, víno, make-up či tráva. Oblečení se důkladně namočí v aktivních bublinkách, takže se špína a skvrny uvolní a mohou být účinněji odstraněny

Nastavení jazyka
Smart Things
Aqua Hose - Bezpečnostní hadice
Senzor úniku vody
Dětská pojistka
Odložený konec
Drum Clean+
Typ bubnu Swirl+
Intenzivní
Můj program
Předpírka
StayClean Drawer™
Pára
Super Speed
Časové sušení

Programy
Eco 40-60
Praní a sušení
AI Wash
Funkční prádlo
Technologie Air Wash
Lůžkoviny
Zatažený den
Bavlna
Barevné prádlo
Jemné prádlo
Vypouštění/Odstřeďování
Drum Clean+
Praní studenou vodou
Outdoor
Máchání + odstřeďování
Košile
Tiché praní
Super Speed
Syntetika
Ručníky
Vlna
Sušení bavlny
Sušení syntetiky
15' Rychlé praní
Hygiene Steam
Rychlé praní + sušení

Rozměry: (V x Š x H) 85 x 60 x 60 cm
Hmotnost: 86 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračka se sušičkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 68 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: