VÝDEJNÍ MÍSTO FUNGUJE Po-Pá 9:00-16:00, Brněnská 2424/53, Žďár nad Sázavou

Romo WTR 1061E

Tip
2 hodnocení
Značka: ROMO
ZdarmaZdarma
ROMO
10 990 Kč 10 990 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Volně stojící vrchem plněná pračka s kapacitou až 6 kg prádla; energetický štítek: A+++ A C; až 1000 otáček při odstřeďovaní s regulací; ovládací panel v češtině; tlačítkové ovládání s ergonomickým otočným voličem, digitálním displejem (oblíbené / teplota / rychlost odstřeďování / odložené spuštění programu / počet máchání / zámek displeje) a LED indikátory (zvolený program, aktivní doplňkové funkce); 12 programů / 6 teplot včetně Rychlé, Běžné 40min., Bavlna / EKO, Syntetika, Jemné / vlna, Ruční praní; funkce OBLÍBENÝ CYKLUS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Long Life konstrukce s 3D tlumiči


Vrchem plněná pračka ROMO WTR1061E má celokovové pevné šasi s antikorozní ochranou, které je smontováno celkem 50 svárovými body a 6 šrouby. Pračka je navíc vybavena odolnými kovovými 3D tlumiči, které s přehledem odolávají pohybům prací jednotky do všech stran a chrání tak ložiska pračky před nadměrným opotřebením. Díky tomuto spojení je konstrukce pračky ROMO WTR1061E mimořádně stabilní a robustní, což má významný vliv na spolehlivost, hlučnost a celkově bezporuchový chod spotřebiče.

 

 

Evropský výrobek s českým ovládacím panelem


Veškeré programy a funkce na ovládacím panelu pračky Romo WTR1061E jsou přehledně a srozumitelně popsány symboly a popisy v českém jazyce.

 

 

Odolné topné těleso


Pračka Romo WTR1061E je vybavena speciálním topným tělesem pokrytým ochrannou slitinou. Je odolnější než běžná topná tělesa, díky tomu prodlužuje životnost pračky a zabraňuje nárůstu spotřeby elektrické energie.

 

 

Péče o jemné a tmavé prádlo

 

Program pro jemné prádlo, určené k ručnímu  praní, byl navržen pro péči o nejjemnější prádlo (satén,  hedvábí,  příze). Mírným kolébáním prací lázně, při nízké teplotě napodobuje ruční praní a chrání tak jemné látky. Funkce Tmavé prádlo předchází ztrátám odstínu tmavých barev a stopám po pracím prostředku na Vašich oblíbených oděvech.

 

 

Oblíbený cyklus

 

Tato funkce Vám umožní uložit svoje oblíbené nastavení. Vyvolání programu provedete zmáčknutím jediného tlačítka bez dalšího nastavování.

 

 

Funkce STOP


Vyšší řady vrchem plněných praček ROMO jsou vybaveny touto praktickou funkcí, která vám zaručí, že se buben pračky vždy zastaví dvířky směrem nahoru.

 


Funkce SOFT


K předchozí funkci patří neodmyslitelně také funkce SOFT, díky níž vás už dvířka bubnu po otevření neuhodí do prstů, ale otevřou se vždy plynule a hladce. Jsou totiž vybavena aretačním mechanismem.

 

 

Autodiagnostika

 
Pračka Romo WTR1061E vás pomocí chybových hlášení na displeji sama upozorní např. na zavřený přívod vody, ucpaný odtok nebo filtr. V případě komunikace se servisem pak pomůže urychlit diagnostiku závady nebo zcela eliminovat nutnost návštěvy servisního technika.

 

 

Funkce dětský zámek


Romo myslí na rodiče neposedných dětí. Pro větší klid rodičů je pračka Romo WTR1061E vybavená dětským zámkem, který dětem znemožní zapnutí, nebo změnu nastavení spotřebiče.

 

 

Parametry pračky s horním plněním Romo WTR1061E
 

 

- Kapacita až 6 kg

 

- Až 1000 otáček při odstřeďování s regulací

- Energetická třída A+++

- Účinnost praní A

- Účinnost odstřeďování C

- Odložený start až o 1 - 24 h

- Ovládací panel v češtině

- Tlačítkové ovládání s ergonomickým otočným voličem, digitálním displejem (oblíbené, teplota, rychlost, odstřeďování, odložené spuštění programu, počet máchání, zámek displeje) a LED indikátory ( zvolený program, aktivní doplňkové funkce)

- Funkce Oblíbený cyklus: umožňuje uložit do paměti často používaná nastavení

- 12 programů / 6 teplot včetně Rychlý, Běžné 40 min., Bavlna / EKO, Syntetika / smíšené, Jemné / vlna, Ložní prádlo, Máchání, Odstřeďování

- Long - Life konstrukce, odolné topné těleso

- Funkce STOP: pračka po ukončení programu zastaví vždy dvířky bubnu směrem nahoru

- Funkce SOFT: jemné otevírání dvířek bubnu

- Zvuková signalizace; Autodiagnostika poruch

- Hlučnost praní/odstřeďování: 58/78 dB(A)

- Roční spotřeba energie: 153 kWh

- Roční spotřeba vody: 8940 l

- Rozměry (V x Š x H): 85 x 40 x 60 cm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 53 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: