VÝDEJNÍ MÍSTO FUNGUJE Po-Pá 9:00-14:00, Brněnská 2424/53, Žďár nad Sázavou

ROMO RWF1480L

Tip
Neohodnoceno
Značka: ROMO
ZdarmaZdarma 12 990 Kč –15 %
RWF1480L
12 990 Kč –15 % 10 990 Kč 10 990 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Volně stojící předem plněná pračka s kapacitou až 8 kg suchého prádla; en. štítek: A+++ / A / C; až 1400 otáček při odstřeďovaní s regulací; ovládací panel v češtině; tlačítkové ovládání s ergonomickým otočným
voličem a LED displejem; 15 programů / 5 teplot: mj. Rychlý 15, Denní 60, Ruční praní, Eko 20 °C, Bavlna 40 °C, Bavlna 60 °C, Mix, Sport, Antialergický; funkce EKO pro úsporu energií; funkce odložený start až o 23 hodin; ochrana proti přetečení a proti nadměrnému pěnění; autodiagnostika poruch; systém kontroly vyvážení; dětský zámek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předem plněná pračka Romo RWF1480L vypere až 8 kg špinavého prádla. Díky svým speciálním programům, jako je Košile, Bavlna Eco, Antialergický nebo Sportovní prádlo, budete mít vždy na výběr ideální program pro každý typ tkaniny. Určitě oceníte program Rychlý 15´ pro rychlé osvěžení prádla. Pračka patři do úsproné energetické třídy A+++.

 Speciální programy


Elektronika pračky Romo RWF1480L nabízí širokou škálu programů a speciálních funkcí, které se vyznačují tím, že jsou velmi praktické a použitelné pro každodenní praní. Mezi nejzajímavější patří program pro denní 60oC, košile, antialergický, sportovní oblečení, vlnu, bavlna, Eco, odložený start, noční tiché a jemné ruční praní. Pračka vám dovolí spustit pouze takovou kombinaci teploty, otáček odstředění a speciálních funkcí, která je vhodná pro zvolený druh prádla a program. Veškeré volby programu a speciálních funkcí jsou přehledně zvýrazněny světelnými kontrolkami. U pračk Romo RWF1480L lze oblíbená nastavení programu, otáček a funkcí uložit do paměti a kdykoliv stisknutím jednoho tlačítka vyvolat.

 

 

Krátke prací programy

 

Programy pračky Romo RWF1480L jsou navrženy tak, aby vypraly vždy za co nejkratší dobu, ale zároveň kvalitně a efektivně. Programy, na které je testována spotřeba uvedená na energetickém štítku (např. bavlna 60 °C), nejsou uměle prodlužovány a mají přiměřenou délku (do 2 hodin) a vysokou účinnost. Vynikající je hodinový program Denní 60 minut na 60oC.

 

Ultra krátký program 15 minut

 

Také se Vám občas stává, že máte v šatníku oblečení, které jste na sobě měli pouze jednou a které spíš než vyprat, potřebuje osvěžit? Nechcete mrhat časem, vodou a elektřinou na praní skoro čistého prádla? S novou pračkou ROMO RWF1480L máte vyhráno! S hrdostí Vám představujeme nejkratší prací program na trhu: 15 minut (při teplotě 30°). Optimální program pro rychlé osvěžení prádla.

 

 

Evropský výrobek s českým ovládacím panelem


Veškeré programy a funkce na ovládacím panelu pračky Romo RW1480L jsou přehledně a srozumitelně popsány symboly a popisy v českém jazyce.

 

 

Autodiagnostika

 
Pračka Romo RWF1480L vás pomocí chybových hlášení na displeji sama upozorní např. na zavřený přívod vody, ucpaný odtok nebo filtr. V případě komunikace se servisem pak pomůže urychlit diagnostiku závady nebo zcela eliminovat nutnost návštěvy servisního technika.

 

 

Automatická detekce množství prádla

 

Elektronika pračky Romo RWF1480L dokáže podle množství a nasákavosti prádla upravit v průběhu praní délku programu a intenzitu odstředění. Šetří tak váš čas, energii a zajistí vždy efektivní výsledek praní.

 

 

Funkce dětský zámek


Romo myslí na rodiče neposedných dětí. Pro větší klid rodičů je pračka Romo RWF1480L vybavená dětským zámkem, který dětem znemožní zapnutí, nebo změnu nastavení spotřebiče.

 

 

Parametry pračky Romo RWF1480L

 

- Předem plněná pračka s kapacitou 8 kg prádla
- Roční spotřeba energie 194 kWh
- Energetická třída A+++
- Účinnost praní A
- Účinnost odstřeďování B
- Maximální otáčky odstředění 1400 ot./min.
- Textový LCD displej v češtině
- Systém kontroly vyvážení
- Ochrana proti přetečení a nadměrnému pěnění
- Systém detekce poruch
- Roční spotřeba vody 10224 l
- Hlučnost praní/odstřeďování 58/78 dB(A)
- 15 programů: Bavlna 90°C, Bavlna Eco, Eco 20°C, Syntetika, Vlna, Ruční praní/Jemné prádlo, Máchání, Antialergický, Odstřeďování, Rychlý 15’, Denní 60°C 60’, Smíšené prádlo, Sportovní oblečení, Košile, Noční praní
- Funkce: Odložený start až o 23 hod.
- Rozměry (V x Š x H): 84,5 x 59,7 x 55,7 cm
- Hmotnost 75 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: