VÝDEJNÍ MÍSTO FUNGUJE Po-Pá 9:00-17:00, So 9:00-12:00. Brněnská 2424/53, Žďár nad Sázavou

Mikrovlnná trouba DAEWOO KQG 1NBZB

1 hodnocení
Značka: DAEWOO
2 999 Kč 2 999 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

DAEWOO KQG 1NBZB

 

Skvělým pomocníkem pro rychlý ohřev jídla v dnešní hektické době je mikrovlnná trouba. V prémiové mikrovlnné troubě DAEWOO KQG 1NBZB o šířce 51,5 cm můžete své potraviny samozřejmě také rozmrazovat a dokonce grilovat. S tímto volně stojícím spotřebičem ušetříte nemálo času i nákladů a navíc máte možnost umístit jej přesně tam, kde je třeba bez nutnosti zabudovávání. Černé provedení se stříbrnými prvky zapadne do moderní kuchyně. Daewoo KQG 1NBZB nabízí výkon mikrovln 1 000 W a vnitřní objem  26 litrů. Technologie ZerOn se postará o nulovou spotřebu ve StandBy režimu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rovnoměrně ohřívá pokrmy

 

Příslušenství tvoří vnitřní otočný talíř ze skla o průměru 28 cm, který je vyroben ze speciálního teplovzdorného skla. Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché. Za pomocí dotykových voličů si nastavíte výkon ohřevu, automatické rozmrazování a požadovanou dobu. Ovládací panel vás potěší svými českými popisky a parametry ohřevu se vám zobrazí na displeji. Přípravu pokrmů usnadní rychlé naprogramování trouby a praktický časovač, který můžete použít pro nastavení odloženého startu. Mikrovlnka nabízí 10 stupňů ohřevu se systémem C. R. S., během kterého se mikrovlny odrážejí uvnitř prostoru rovnoměrněji a tím pádem také pokrm prohřejí ze všech stran stejnoměrně.

 

Programy automatické přípravy

 

Mimo výkonný 1 050 W gril je Daewoo KQG 1NBZB vybavena funkcí kombinovaného provozu pro přípravu potravin s využitím tepelného tělesa v horní části trouby a mikrovln zároveň. Takovýto provoz výrazně urychlí proces vaření. Ideální funkcí je auto vaření, které nabízí programy automatické přípravy. K dispozici je 5x automatické vaření, 4x automatické rychlé vaření a 3x automatické rozmrazování. Vyzkoušejte také vaření ve dvou vrstvách, kdy před přípravou pokrmu trouba automaticky rozmrazí vložené potraviny.

Specifikace

Prémiová mikrovlnná trouba s grilem DAEWOO KQG 1NBZB

* Kapacita: 26 litrů
* Výkon mikrovlny: 1000 W
* Stupně výkonu: 10 úrovní
* Gril
* Výkon gril: 1050 W
* Kombinace mikrovlny + gril: 2450 W
* Otočný talíř: 28 cm
* Technologie:
* ZerOn – „nulová spotřeba“ ve Stand By
* C.R.S. – rovnoměrné prohřívání pokrmů
* Displej
* Automatické programy:
* 5x automatické vaření
* 4x automatické rychlé vaření
* 3x automatické rozmrazování
* Popisky: ČESKÝ panel
* Vnitřní rozměry VxŠxH: 21,6 x 34,2 x 31,4 cm
* Vnější rozměry VxŠxH: 30,4 x 51,5 x 37,5 cm
* Váha produktu: 11,6 kg (13,4 kg balení)
* Barva: černá + stříbrná

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikrovlnné trouby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: