VÝDEJNÍ MÍSTO FUNGUJE Po-Pá 9:00-17:00, So 9:00-12:00. Brněnská 2424/53, Žďár nad Sázavou

Candy CSOW44645TWE/2-S

Akce
20 hodnocení
Značka: CANDY
8 888 Kč 8 888 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Předem plněná pračka se sušičkou s náplní 6/4 Kg prádla. Ostřeďování 1400 ot/min., čistá hloubka pouze 43,2 cmMix Power System+ pro aktivaci pracího prášku, funkce páry - parní praní. Dálkové ovládání přes mobilní telefon - Wi-Fi + Bluetooth

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMART PRO

 

Zjednodušte si každodenní péči o vaši domácnost díky kompletní řadě rychlých programů, které řada praček Smart Pro nabízí. Všestranná, rychlá a spolehlivá pračka, takovou všichni hledáme, tato navíc šetří váš čas a peníze.

MIX POWER SYSTEM+

Díky Mix Power System+, patentovanému společností Candy, již nemusíte nanášet prací prostředek přímo na prádlo. Systém sprchuje koncentrovanou směsí čisté vody a pracího prostředku prádlo po celou dobu praní a poskytuje tak vynikající výsledky v rekordním čase. Mix Power System+ nabízí program Perfect Rapid 59 min, který za necelou hodinu vypere při 20°C se stejným výsledkem jako při tradičním praní na 40°C, čímž snižuje spotřebu energie až o 60%. Mix Power System+ funguje se všemi cykly, poskytuje lepší výsledky a zajišťuje prvotřídní péči o vaše oblečení.

 

PROGRAM WASH&DRY - 59 MINUT

 

Pomocí programu „Rychlé praní a sušení za 59 minut“ (Wash&Dry 59') můžete vyprat až do 1,5 kg vašeho oblíbeného prádla, které bude připraveno k nošení za méně než hodinu. Rychlý cyklus také umožňuje ušetřit 33% energie. Tento speciální program je ideální pro košile, byl vytvořen pro manipulaci s jemnými textiliemi, kterým poskytuje optimální čištění a sušení.

 

AUTOMATICKÝ PROGRAM WASH&DRY

 

Nyní můžete na svoje špinavé prádlo zcela zapomenout, a to od praní až po sušení. Tato pračka se sušičkou v jednom umožňuje současně zvolit program praní a sušení, aby se automaticky ''WASH & DRY“, tedy vypralo a zároveň usušilo celých 7 kg prádla bez přerušení. Speciální program „Ready for Ironing“ je ideální pro případ, že si také chcete zjednodušit žehlení prádla, tento cyklus je k prádlu tak šetrný, že chrání vlákna vašeho oblečení a minimalizuje tak případné záhyby na něm.

 

JEDNODUŠE RYCHLE

 

Pračky Candy Smart Pro nabízí kompletní sadu 9 rychlých cyklů s délkou kratší než 1 hodina. Můžete ušetřit čas na cokoli, co se vám líbí, a zároveň mít perfektní výsledky praní jakéhokoliv prádla.

 

ACTIVE MOTION TECHNOLOGY

 

Nová technologie ACTIVE MOTION TECHNOLOGY zlepšuje čisticí účinek pracího prostředku zvýšením rychlosti otáčení bubnu na více úrovních, což umožňuje zlepšit výsledky vašeho praní, ušetřit čas a snížit vibrace pračky.

 

TECHNOLOGIE SIMPLY-FI

 

Řada praček Candy Smart Pro je vybavena novou technologií Simply-Fi, která přináší další a jedinečné funkce, jako je hlasový asistent, nebo ovládání na dálku pomocí Wifi, které zajišťují ještě plynulejší a pohodlnější praní .

Rozměry
Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 43,2 cm

 

Parametry
Náplň - praní 6 kg
Maximální otáčky 1351 ot. / min.
Barva bílá s černými dvířky
Materiál vany silitech

 

Funkce a výbava
Odložený start ano
Displej ano
Ovládání v češtině ano
Parní praní ano

 

Účinnost a šetrnost praní
Energetická třída praní a sušení 2021 E
Energetická třída praní 2021 C
Spotřeba energie praní a sušení 2021 267 kWh
Spotřeba energie praní 2021 56 kWh
Spotřeba vody praní a sušení 67 ℓ
Spotřeba vody praní 2021 40 ℓ
Účinnost odstředění 2021 B
Hlučnost odstředění 2021 79 dB
Emisní třída hluku 2021 C

 

Prací programy
Počet programů 16
Snadné žehlení ano
Rychlý program ano

 

Sušička
Typ sušičky kondenzační
Náplň - sušení 4 kg
Senzor sušení ano

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračka se sušičkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: