VÝDEJNÍ MÍSTO FUNGUJE Po-Pá 9:00-17:00, So 9:00-12:00. Brněnská 2424/53, Žďár nad Sázavou

Bosch Serie | 4 SMS4HVI45E nerez

Tip
5 hodnocení
Značka: BOSCH
ZDARMAZDARMA 16 790 Kč –17 %
Bosch Serie | 4 SMS4HVI45E nerez
16 790 Kč –17 % 13 990 Kč 13 990 Kč / 1 ks
Na dotaz

volně stojící myčka nádobí • kapacita 13 sad nádobí • energetická třída E • hlučnost 46 dB • 6 programů • funkce Extra sušení • poloviční náplň • vzdálené zapnutí • Home Connect • Silence on demand prostřednictvím Home Connect • technologie EcoSilence Drive • AquaSensor • LoadSensor • indikace soli a leštidla • časová předvolba 1–24 hod • ukazatel zbytkového času • koše VarioFlex a příborová zásuvka VarioDrawer • AntiFingerprint: ochrana proti otiskům prstů • 84,5 × 60 × 60 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pozoruhodně tichá volně stojící myčka Bosch Serie | 4 SMS4HVI45E s rozměry 84,5 × 60 × 60 cm zvládne s přehledem pojmout až 13 jídelních souprav. Úsporu přináší energetická třída E se spotřebou energie v programu "eco" 94 kWh na 100 cyklů. Úroveň hlučnosti dosahuje 46 dB a při tichém programu dokonce pouhých 44 dB. Podpora Wi-Fi připojení a inteligentní komunikace Home Connect dovolují propojení s mobilním telefonem. 

Špinavé nádobí pojme Vario Flex systém košů a příborová zásuvka VarioDrawer. Volit lze ze programů mytí. Nabídka zahrnuje standardní program Eco 50 °C, Intenzivní mytí na 70°, Auto 45–65 °Chodinový cyklus a vlastní kombinace programu a funkce – Oblíbený. Myčka nabízí také speciální volitelné funkce – Vzdálené zapnutí, Extra SušeníPoloviční náplň a SpeedPerfect+. Myčka umí až na 30 min potlačit hluk na minimum s funkcí Silence on DemandAquaSensor a LoadSensor dokáží detekovat množství nádobí a stupeň jeho znečištění. Přizpůsobí tomu mycí program včetně spotřeby vody.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Volitelná funkce Extra sušení pro ještě lepší výsledek
  • Snadné ukládání nádobí umožňuje VarioFlex systém košů a příborová zásuvka VarioDrawer
  • 7 zónový displej zobrazující čas a základní informace 
  • Home Connect: inteligentní propojení s mobilním telefonem
  • Vlastní kombinace programu s funkcí Oblíbený program

 

Máte rádi nerušený odpočinek? S funkcí „Silence on Demand“ můžete okamžitě snížit hladinu hluku až na 30 minut na úplné minimum. Všechny nové myčky – od základních modelů až po prémiové spotřebiče – lze ovládat a kontrolovat na dálku. 

 


 

Zjednodušte si život s moderní technologií

Myčky Bosch s technologií Home Connect usnadní váš každodenní život. S funkcí snadného startu vám doporučí vždy ten nejlepší program podle daného typu, množství a míry znečištění nádobí. Díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa navíc můžete myčku ovládat hlasem. Záleží jen na vás, zda potřebujete umýt nádobí co nejrychleji nebo zda preferujete nízkou spotřebu či extra tichý program. Aplikace za vás pohlídá, kolik vám zbývá v zásobníku tablet a v případě nutnosti servisního zásahu můžete využít vzdálené diagnostiky a nechat zkontrolovat myčku přes internet. Chytré propojení domácnosti a spotřebičů, to je Home Connect.  

  


 

Flexibilní úložný systém košů

Nový design košů se přizpůsobí vašemu nádobí. Nabízí mimořádnou stabilitu, flexibilitu, maximální prostor a inovativní možnosti využití prostoru. Koše mají sklopné trny a do etažérů dáte i objemné nádobí, jako jsou hrnce, pánvičky nebo velké mísy. Na horním koši můžete upravit výšku, aby se do myčky vlezlo ještě více nádobí. Ve spodním koši vzniká více místa, protože klasický příborový koš je nahrazen výsuvnou zásuvkou Vario určenou na příbory. Do zásuvky se vlezou také různé naběračky, drobné kuchyňské náčiní nebo šálky na espresso.


 

 Tišší provoz s vysokým výkonem mytí

Inovativní motor EcoSilence Drive je obzvlášť tichý, úsporný a výkonný. Navíc se může pochlubit mimořádně dlouhou životností. Myčky nádobí s pohonem EcoSilence Drive jsou vybavené bezkartáčovým motorem, který snižuje hluk vznikající třením a zajišťuje plynulejší a tišší provoz. Díky tomu dokáže motor využít svoji energii kompletně a bez zbytečných energetických ztrát.


 

 Maximální výsledek s maximální silou mycího prostředku

Dávkovací asistent zaručuje vysoce účinné mytí nádobí. Mycí tableta se přesune ze zásobníku přímo do malé záchytné misky. Cílený proud vody tabletu stejnoměrně rozpustí po celém vnitřku myčky, tím dosáhnete vždy výborného výsledku mytí.


 

Nejprodávanější značka myček nádobí – to je Bosch

Značka Bosch neustále provádí technicky promyšlené inovace, které vám usnadní život. To je důvod, proč je Bosch nejprodávanější značka myček nádobí na světě*. 

*Zdroj: Euromonitor International Limited, objemy prodeje, 2020


 

Jeden dotek pro jednodušší život

Získejte maximum z vaší chytré myčky nádobí a zjednodušte si váš každodenní život jedním dotykem. Pomocí funkce Oblíbený program si můžete snadno uložit kombinaci vašeho nejpoužívanějšího programu a přídavné funkce. Naprogramované nastavení pak jednoduše spustíte pomocí aplikace Home Connect nebo na ovládacím panelu myčky. Ještě větší ulehčení mytí nádobí.


 

Škody způsobené vodou vás neohrozí

Značka Bosch dbá na 100% kvalitu každého výrobky. Všechny výrobky podléhají precizní kontrole dle přísně nastavených standardů kvality, výkonnosti a udržitelnosti. Myčky Bosch mají systém AquaStop, se kterým vás ochrání před škodami způsobenými vodou po celou dobu životnosti myčky. Nabízí také 10letou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky.  

Technické parametry

 Hlučnost při mytí
46 dB
Značka kvality dTest Ne
Barva myčky nerez, Inoxlook
Šířka myčky 60 cm
Třída hlučnosti C
 Displej
Ano
 Rozšířená záruka
Bosch doživotní záruka AquaStop, Bosch 10 let záruka na prorezavění
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Značky Bosch
Typ volně stojící
Umístění pod pracovní desku Ano
 Vážená spotřeba vody za cyklus
7.5 l
 Energetická třída 2021
E
 Vážená spotřeba energie za 100 cyklů
94 kWh
 AquaStop
Ano
 Systém automatického dávkování
Ne
Automatické otevírání dveří Ne
Příborová zásuvka Ano
Počet programů 6
 Odložený start
Ano
Funkce myčky indikace leštidla, indikace soli, poloviční náplň
 Speciální programy
Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený - předmytí, zdálené zapnutí, Extra sušení, Poloviční náplň, SpeedPerfect+
 Kapacita myčky
13 souprav
 Index čisticí schopnosti
1.12
 Index sušicí schopnosti
1.06
Počet teplot 4
Doba trvání eko-programu 4:10 hod.
 Distribuce
oficiální ČR
 Amazon Alexa
Ne
 Google Home
Ne
 Vlastní systém
Ano
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 84.5 cm
Hloubka výrobku 60.0 cm
Hmotnost výrobku 43.7 kg
Šířka výrobku 66.0 cm
Výška výrobku 88.0 cm
Hloubka výrobku 67.0 cm
Hmotnost výrobku 45.0 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Myčky nádobí 60 cm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: